Nowe Serce Tarnowa
Koncepcja funkcjonalno-przestrzenna terenów po byłym Owintarze zamówiona przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowie
Czarna Księga barier 2
Czarna księga Barier na rynku wewnętrznym UE
Pomnik Władysława Łokietka
Sąd Arbitrażowy KIG

 Książka Mój Tarnów stanowi subiektywny spacer po Tarnowie oczami znanego tarnowskiego historyka Antoniego Sypka. Opisuje on w niej w lekki i przystępny sposób różne miejsca ważne dla historii naszego miasta przez pryzmat własnych przeżyć i doświadczeń. Autor podkreśla że o ile książka opisuje wątki historyczne, to nie jest to publikacja naukowa sensu stricte w której możemy znaleźć przypisy i odnośniki do badań. To bardziej luźna wędrówka z przewodnikiem który prowadzi narrację o odwiedzanych przez nas miejscach. 

Książka Mój Tarnów to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika historii naszego miasta. Stanowi także doskonały prezent dla osób które chcą lepiej poznać i zrozumieć nasze piękne miasto. 

Używamy cookies, aby poprawić naszą stronę internetową i swoje doświadczenie podczas korzystania z niego. Cookies wykorzystywane do istotnego działania tej strony zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information